Ne Zemer te Bllokut, Jepet me Qira Dupleks me Cmim OKAZION!!! - 172m2

Furnished
1,150€ / month

  • Rruga Vaso Pasha
  • 32
  • 4 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK087320 - Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Organizohet ne katin e pare ne nje sallon te madh ndjenje dhe gatimi, nje dhome gjumi e bollshme, tualet, ballkon dhe depo. Ne katin e dyte jane tre dhomat te medha gjumi te cilat organizohen nga nje koridor i bollshem dhe tualeti i dyte i dypleksit. Kjo prone jepet me qera si per banim dhe per zyra per shkak se ka nje super vendodhje ne zonen me te preferuar ne Tirane. Po ashtu cmimi qe jepet 1150€ bruto (ku perfshihen taksat) eshte OKAZION per zonen. Po ashtu ngjitur me te eshte dhe nje tjeter dupleks me siperfaqe 160m² me te njejtin buxhet (Plus) per dike qe do hapsira akoma me te medha ne zemer te Bllokut. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 172m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 4
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Vaso Pasha
Construction Year 1943
Total Building Floors 5

Features

Mortgage More than one Balcony Balcony Storehouse Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation Attic

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,125€ / month
Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi... - 75m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! ! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 160m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 44...