Ne Bllok, ne Pozicion Strategjik Jepet me Qira Ambient Biznesi me Qira per Institucione Bankare!!! - 250m2

Unfurnished
16,250€ / month

  • Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit
  • 40

Property Description

REFAK087223 - Ne zemer te Bllokut ne nje pozicion shume te favorshem buze rruges kryesore jepet me qira ambient bisnesi 250m² ne katin 0.Ambienti ka lartesi te konsisderueshme dhe fasade pergjate rruges kryesore duke mundesuar rreklamin shume te mire te subjektit Ambjenti jepet me qera vetem per institucione bankare. Cmimi i reklamuar i referohet vleres neto. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 250m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit
Construction Year 2000
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Per... - 104m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te nje prej godinave...