Tek Fillimi i Ish Tregut Elektrik, Shitet Super Apartament 1+1!!! - 65m2

Furnished
150,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 141
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087219 - Tek ish Tregu Elektrik prane Njesise Bashkiake nr. 2 shitet apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka siperfaqe neto te hipotekuar 65m². Organizohet nje nje koridor te bollshem, hapsira e ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientohet jug-lindje duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. ka pamje te lire. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar si per banim dhe per investim duke qene se dhe vlerat e qerase ne kete zone jane te larta. Ka prane cdo facilitet te mundshem si cerdhe, kopshte, shkolla dhe cdo sherbim tjeter. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 4
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Petro Nini Luarasi
Construction Year 2005
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbim...

157,000€
Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni I Thate Shitet Supe... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin...