Tek Brryli, Shitet Super Apartament 2+1 Me Super Vendndodhje!!! - 153m2

Furnished
244,800€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 277
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK087180 - Tek Brryli, prane Martenitetit te ri shitet super apartament i bollshem 2+1 ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe totale 153m² dhe neto 136.1m² dhe organizohet ne nje korridor, tualeti kryesor i dites, salloni i madh i bollshem i ndenjes me kendin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera me ballkon dhe nje tualet te dyte te perfshire. Orientohet Jug dhe Lindje duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Po ashtu ky apartament disponon edhe garazhd me cmim ekstra 30000€ (jo i kushtezuar te blihet me apartamentin). Duke qene se ka nje siperfaqe te bollshme dhe strukture te pershtatshme mund te ndahet edhe ne dy apartamente 1+1. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar, lehtesisht e aksesueshme dhe me shume facilitate prane. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 153m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2012
Total Building Floors 12

Features

Mortgage Garage Elevator Balcony Furnished South Orientation East Orientation More than one Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

113,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Tek Materniteti I Ri, Ne Rezidencen Eshli,... - 84m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Ramiz Zakja

Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe org...

242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...