Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Post Parkimi Me Cmim EXtra!!! - 112m2

Unfurnished
100,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 197
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK087027 - Në Kompleksin Rezidencial Univers City, Shitet Apartament 2+1 me super strukture te rregullt bashke me nje post parkimi. Apartamenti ka siperfaqe totale 111.92m² dhe siperfaqe neto 96.24m² dhe ndodhet ne katin e 7 banimi nga 9 te godines te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne korridorin hyres me pas salloni i ndenjes me dalje ne ballkon me kendin e ngrenies dhe gatimit i cili ka dritare me vete, dhoma matrimoniale e gjumit me tualet te dedikuar, dhoma tjeter e gjumit, nje tualet i dyte dhe lavanteria. Apartamenti orientohet Jug duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Po ashtu bashke me apartamentin shitet dhe nje post parkimi me siperfaqe totale 38.88m² dhe neto 22.19m² me cmim ekstra 15000Euro. Apartamenti dhe posti i parkimit disponojne kartele rregjistrimi ne hipoteke. Kompleksi rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron të gjitha facilitetet e nevojshme duke ofruar qetësi, atmosferë relaksuese, siguri, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke patur luksin të jeni afër 10 minuta larg qendrës së kryeqytetit dhe 2 minuta nga QTU. Rezidenca ofron shkollë dhe kopësht publik, securtity 24/7, qendër shëndetsore, njësi tregtare shërbimi, transport publik brenda kompleksit, hapësira të gjelbëruara dhe rekreative ndër më të mëdhatë në vend park qendror, kënde sportive, kënde lojrash për fëmije, hapësira për parkim. Aktualisht ndërtimi është në fazë ndarje me tulle dhe pritet të përfundojë brenda një afati 1 vjeçar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 112m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Garage Elevator Balcony Storehouse Not furnished South Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

89,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1, Cmim Okazion 85... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion 850 euro/m2. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze rifiniturash!! Apartamenti n...

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

E RE
95,000€
Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 T... - 91m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor....