Prane ish-Shushices,Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 me Gatim te Vecuar!!! - 95m2

Unfurnished
225,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 109
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087026 - Prane ish-Shushices tek St. Dinamo shitet apartament 2+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me orientim jug- lindje dhe perendim duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 95m² dhe ndodhet buze rruge. Organizohet ne nje koridor te bollshem, dhoma e ndenjes me dalje ne ballkon, nje hapsire sa nje dhome me vete per gatim dhe ngrenie, dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka edhe depo. Aktualisht pronaret kane bere rikonstrusion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane prane kompleksit Dinamo, rr, se Kosovareve, Liqenit dhe st. Dinamo. Kjo e ben nje mundesi shume te mire per tu shfrytezuar ne shume forma qofte per banim, bisnes apo per dhenie me qera. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Stadiumi Dinamo
Street Rruga Margarita Tutulani
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Storehouse Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
5 Maji - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji Pran Emeral Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo p...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

240,000€
Te Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 101m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Te Stadiumi Dinamo, Prane Luis Medical Center, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mirea...