Prane ish-Shushices,Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 me Gatim te Vecuar!!! - 95m2

Unfurnished
225,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 132
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087026 - Prane ish-Shushices tek St. Dinamo shitet apartament 2+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me orientim jug- lindje dhe perendim duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 95m² dhe ndodhet buze rruge. Organizohet ne nje koridor te bollshem, dhoma e ndenjes me dalje ne ballkon, nje hapsire sa nje dhome me vete per gatim dhe ngrenie, dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka edhe depo. Aktualisht pronaret kane bere rikonstrusion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane prane kompleksit Dinamo, rr, se Kosovareve, Liqenit dhe st. Dinamo. Kjo e ben nje mundesi shume te mire per tu shfrytezuar ne shume forma qofte per banim, bisnes apo per dhenie me qera. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Margarita Tutulani
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Storehouse Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

217,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...