Prane Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Apartament 3+1 per zyra/biznes!!!! - 95m2

Unfurnished

800€ / month

700€ / month

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 68
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087025 - Prane ish-Shushices tek St. Dinamo jepet me qera apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me orientim jug- lindje dhe perendim duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 95m² dhe ndodhet buze rruge duke mundesuar lehtesisht reklamimin e bisnesit. Organizohet ne nje koridor te bollshem, dhoma e ndenjes me dalje ne ballkon, nje hapsire sa nje dhome me vete per gatim dhe ngrenie, dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka edhe depo. Aktualisht pronaret kane bere rikonstrusion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane prane kompleksit Dinamo, rr, se Kosovareve, Liqenit dhe st. Dinamo. Kjo e ben nje mundesi shume te mire per tu shfrytezuar per shume tipologji bisnesi si klinika te ndryshme si dentare dhe mjeksore, qendra estetike, zyra te ndryshme etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Margarita Tutulani
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Rrugen Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me V... - 123m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Siri Kodra

Ne Rrugen Siri Kodra, Brenda Unazes se Vogel, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me a...

700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Me... - 124m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te...

381,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 I Konvertueshem Ne 2... - 165m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok,ne Rrugen Pjeter Bogdani shitet apartament 3+1+2 tualete dhe gatim te vecuar.Apartamenti ka siperfaqe bruto 165.47 m/2 siperfaqe neto 156.3...