Prane Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Apartament 3+1 per zyra/biznes!!!! - 95m2

Unfurnished

800€ / month

700€ / month

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 79
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087025 - Prane ish-Shushices tek St. Dinamo jepet me qera apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me orientim jug- lindje dhe perendim duke mundesuar ndricim te bollshem natyral. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 95m² dhe ndodhet buze rruge duke mundesuar lehtesisht reklamimin e bisnesit. Organizohet ne nje koridor te bollshem, dhoma e ndenjes me dalje ne ballkon, nje hapsire sa nje dhome me vete per gatim dhe ngrenie, dy dhoma gjumi te tjera ku njera ka edhe depo. Aktualisht pronaret kane bere rikonstrusion te apartamentit si tualetin plotesisht, dritaret, dyshemene, muret, instalimet hidraulike dhe elektrike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane prane kompleksit Dinamo, rr, se Kosovareve, Liqenit dhe st. Dinamo. Kjo e ben nje mundesi shume te mire per tu shfrytezuar per shume tipologji bisnesi si klinika te ndryshme si dentare dhe mjeksore, qendra estetike, zyra te ndryshme etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Margarita Tutulani
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
507,000€
Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Nd... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Dora D'Istria

Prane Fakultetit Ekonomik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh te mira...

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizret, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati egzistues p...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...