Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore ne Katin 0, Shitet Super Ambjent Biznesi/Dyqan , Me Mundesi Te Shumta Shfrytezimi!!! - 155m2

Unfurnished
697,500€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 111

Property Description

REFAK087012 - Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit, shitet ambient biznesi/dyqan. Ambienti ndodhet ne katin zero. Ka siperfaqe prej 155m² me lartesi 4m. Shtrihet buze rruges kryesore "Xhanfize Keko" dhe mund te perdoret per shume biznese te ndryshme ose dhenie me qira shume te mira. Zona ka marre zhvillim te vrullshem duke qene se po ndertohen edhe objekte te ndryshme dhe shton nevojen per me shume sherbime. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997.

Property Details

Total Area 155m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Porcelan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

90,000€
Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2
Porcelan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashnsor. Dyqani org...

177,000€
Ne Rezidencen"Kinoblock" Shitet Ambient Komercial Opens... - 101m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Rrugen Xhenfize Keko,ne Rezidencen" KinoBlock",Godine Banimi dhe Sherbimi me 10 kate +2 kate parkim nentoke,shitet ambient komercial me siperfaqe...