Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore ne Katin 0, Shitet Super Ambjent Biznesi/Dyqan , Me Mundesi Te Shumta Shfrytezimi!!! - 155m2

Unfurnished
697,500€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 119

Property Description

REFAK087012 - Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit, shitet ambient biznesi/dyqan. Ambienti ndodhet ne katin zero. Ka siperfaqe prej 155m² me lartesi 4m. Shtrihet buze rruges kryesore "Xhanfize Keko" dhe mund te perdoret per shume biznese te ndryshme ose dhenie me qira shume te mira. Zona ka marre zhvillim te vrullshem duke qene se po ndertohen edhe objekte te ndryshme dhe shton nevojen per me shume sherbime. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997.

Property Details

Total Area 155m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

South Orientation West Orientation Window screens Residential Property Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
300€ / month
Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 33m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallat...

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinik okulistik...

90,000€
Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashnsor. Dyqani org...