Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!! - 98m2

Furnished
260,000€

  • Sheshi Uillson
  • 264
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK086947 - Te sheshi Willson shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 44m² neto dhe organizohet ne nje koridor te vogel, hapsira e ndenjes dhe gatimit, dhoma e gjumit me dalje ne nje ballkon te bollshem te mbyllur me vetrate dhe nje tualet me dritare. Kati i dyte aksesohet me shkalle te brendeshme dhe ka siperfaqe 54m² neto dhe organizohet ne nje master bedroom teper e madhe (lehtesisht e kthyeshme edhe ne 1+1) me dy ballkone nje i gjate i hapur qe shtrihet pergjate prones dhe nje tjeter i madh i mbuluar me tende dhe nje tualet tjeter me dritare. Ne te dy katet prona ka drite te bollshme natyrale dhe super pamje te Tiranes. Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar. Po ashtu kjo prone kthehet lehtesisht ne dy apartamente 1+1 dhe aksesohen secila direkt nga kati perkates. Zona ku ndodhet eshte teper e preferuar ne tirane si per banim dhe investim duke qene se qerate ditore dhe mujore jane ne shifra te konsiderueshme. Po ashtu ka prane dhe Liqenin Artifical duke e bere akoma me cilesore jetesen per te apasionuarit me natyren. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 8
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Sheshi Uillson
Construction Year 2004
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Furnished West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

250,000€
Tek Riverside Residence, Shitet Duplex, Me Planimetri... - 179m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Duplex Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 dhe 9 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 160m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 172m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...