Prane RTSH, Shitet Super Dupleks Me Super Strukture Dhe Pamje 360°!!! - 564m2

Partialy Furnished
1,500,000€

  • Rruga Themistokli Gërmenji
  • 185
  • 6 rooms
  • 4 bathrooms

Property Description

REFAK086926 - Ne zonen me elitare te Tiranes, prane RTSH shitet super apartament dypleks plus nje kat tarace, me super hapsira dhe pamje 360º. Apartamenti ndodhet ne katet 4 dhe 5 te nje godine pesekateshe me ashensor dhe ka siper te gjithe hapsiren e taraces me akses individual ne shfytezim. Ka hapsira te bollshme dhe komplet nje konceptim ne strukturim jashte te zakonshmesh ne apartamentet ne Tirane. 2 kate jane ne funksion te ndenjes, gatimit, hapsira per studio, palestra, veranda te mbuluara dhe hobi te tjera sipas personave qe do ta jetojne. Prona ka dy kate apartament qe kane siperfaqe te hipotekuar 414m neto dhe taraca siper ka siperfaqe 150m² me super pamje dhe po ashtu nje depo. Prona ka 2 sallone ndenje, nje kend gatimi/ ngrenie, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, verande 130m, 4 ballkone dhe plus taraca ne shfrytezim 150m ekstra. Prona ka panel diellor, sistem chiller, oxhak funksional, vetrata tripleks me alumin termik etj. Po ashtu prona ka dhe nje garazhd te mbyllur me qepen me hipoteke ne -1 te perfshire ne cmim. Zona ku ndodhet kjo super prone eshte zona me e mire e Tiranes. Ka prane cdo lloje faciliteti dhe po ashtu ka prane Liqenin e Tiranes, Stadiumin Arena, Qendra tregtare dhe gjithshka per te bere jetesen ne nje nga standartet me te mira qe ofron Tirana.

Property Details

Total Area 564m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 4
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga Themistokli Gërmenji
Construction Year 2010
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Residential Property Veranda Garage Elevator More than one Balcony Balcony Storehouse Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

5,000€ / month
Prane Rtsh, Jepet Me Qira Dupleks Me Super Strukture Dh... - 564m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Themistokli Gërmenji

Ne Zonen Me Elitare Te Tiranes, Prane RTSH, Jepet me Qera Super Dupleks Me Super Strukture, Plus Nje Kat Tarrace Dhe Pamje 360°!!! Apartamenti ndodhe...