Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 58m2

Furnished
420€ / month

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 65
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK086892 - Tek Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe ka orientim jug-perendim. Organizohet ne nje korridor, dhoma e ndenjes, aneksi me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka cdo pajisje te nevojshme elektroshtepiake. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire, ndodhet prane rruges kryesore dhe ofron shume facilitete si linja urbane, markete, tregje, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 58m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Ferit Xhajko
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

E RE
450€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

460€ / month
Te Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo I... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti organizohet ne nj...