Ne Rrugen Siri Kodra, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! - 123m2

Furnished
800€ / month

  • Rruga Siri Kodra
  • 204
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK086560 - Ne Rrugen Siri Kodra, Brenda Unazes se Vogel, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Verande Dhe I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe mobiluar me cilesi. Organizohet ne nje korridor qe ndan hapesirat ne nje sallon te madh me oxhak funksional, ne nje ambjent te vecuar gatimi ngrenie, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te perfshire dhe garderobe, 2 dhoma gjumi te tjera dhe nje tualet dite ne korridor. Ka sistem qendror kondicionimi Daikin. Te gjitha ambjentet kane ballkone dhe po ashtu taraca siper eshte e kthyer ne verande qe aksesohet nga apartamenti. Orientohet lindje-veri-perendim. Ka pamje dhe drite. Zona eshte mjaft e mire me shume sherbime prane. Aksesohet direkt nga rruga kryesore. Cmimi i qerase mujore i referohet vleres neto te saj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 123m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 6
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Siri Kodra
Construction Year 2015
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Furnished East Orientation West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700€ / month

800€ / month

Prane Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Pe... - 95m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane ish-Shushices tek St. Dinamo jepet me qera apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me orientim jug- lindje...

700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Me... - 124m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te...