Ne Kombinat Buze Rruges Kryesore Jepet Apartament per Bisnes !!! - 90m2

Unfurnished
400€ / month

  • Rruga Llazi Miho
  • 142
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAK086364 - Ne Zonen e Kombinatit prane Intesa San Paolo Bank buze rruges kryesore jepet me qera apartament per bisnes ne katin e dyte. Apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues me lartesi te konsiderueshme ka dy dhoma te bollshme, koridor i bollshem qe mund te perdoret si recepsion, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte shume i pershtatshem per klinika dentare/mjeksore, sallone estetike/parukeri, zyra etj. Ka siperfaqe rreth 90m². Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire pasi ka levizje te konsiderueshme. po ashtu apartamenti ka mundesi reklamimi ne fasade duke qene se pozicionohet nga rruga kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Llazi Miho
Construction Year 1980
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
430€ / month
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashen...

350€ / month

400€ / month

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...