Prane Shkolles se Kuqe Jepet Shtepi Private me Qira!!! - 272m2

Partialy Furnished
1,300€ / month

  • Rruga At Shtjefën Gjeçovi
  • 119

Property Description

REFAK086244 - Prane Shkolles se Kuqe, Rruga At Shtjefën Gjeçovi Jepet me Qira Shtepi Private. Shtepia ka siperfaqe truall 272m2 nga te cilat 134m2 jane gjurma e ndetese. Godina eshte 1 kateshe me ambjent bodrumi dhe rrethohet me oborr. Organizohet ne nje koridor hyres ne ambjentin e ndenjes ambjenti i gatimit dhe ngrenjes me vete, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualet. Lartesia e dhomave eshte 3.5m. Shtepia ne pjesesen e pasme ka dhe nje depo te vogel dhe nje tualet te vogel. Zona ku ndodhet eshte mjaft e qete dhe kryesisht me shtepi private. Mund te jepet per banim apo ndonje aktivitet privat si klinika, kopesht, afterschool e te tjera. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997.

Property Details

Total Area 272m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Rruga At Shtjefën Gjeçovi
Construction Year 1980
Total Building Floors 1

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

499,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Se Qytetit, Shitet Vile+Truall Me Lokaci... - 320m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Norbert Jokl

Shume afer qendres se qytetit, mbrapa Atsh-se, ne super pozicion, Shitet Vile nje kateshe + Truall. Vila shtrihet ne truall prej 320 m² me gjurme nder...

1,100€ / month
Cmim i diskutueshem

1,200€ / month

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient... - 200m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani Jepet Me Qera Super Ambjent Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i paisur me dy ashensor dhe i...