Perballe Amerikan 3, Shitet Ambient Biznesi Open Space!! - 146m2

Unfurnished
270,000€

  • Rruga Bedri Karapici
  • 185

Property Description

REFAK085187 - Ne nje kompleks perball Amerikan 3 shitet ambjent bisnesi open space me siperfaqe totale prej 146.3 m². Ambjenti ndodhet ne katin zero, ne te dy krahet e ka kryesisht fasade xhami . Ka lartesi te mbi 4.4m. Mund te perdoret per shume aktivitete bisnesi si markete, lokale, zyra te ndryshme etj. Zona eshte zhvilluar shume vitet e fundit dhe ka levizje te shumta. Eshte ne proces hipotekimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 146m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Bedri Karapici
Construction Year 2015
Total Building Floors 9

Features

South Orientation East Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
264,000€
Ne Fillim Te Rruges Se Durresit, Shitet Super Ambient B... - 120m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Fillim Te Rruges Se Durresit Shitet Super Ambjent Biznesi Ideal Per Investim!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor d...

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...