Ne Myslym Shyr, Prane Albtelekom, Shitet Ambient Biznesi !! - 84m2

Unfurnished
417,500€

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 89

Property Description

REFAK084512 - Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 83.5m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne dy ambjente njeri 45m² dhe tjetri 38.5m² dhe shfrtytezohen vec e vec. Por mund te behen direkt nje hapesire se ndahen vetem nga nje mure. Ka fasade te madhe xhami ballore pergjithe shtrirjes dhe lartesi te konsiderueshme. Eshte nje mundesi shume e mire per tu shfrytezuar per shume bisnese te ndryshme nga lokale e dyqane po edhe zyra, klinika, laboratore e shume te tjera. Ambjentet mund te shiten edhe vec e vec me cmim 5000Euro/m². Zona ku ndodhen eshte nje zone qendrore, lehtesisht e aksesueshme dhe me levizje te konsiderueshme. Ky ambjent eshte nje opsion shume I mire edhe per investitore ne prona pasi jepen lehtesisht me qera. Ambjentet kane dokumentacion te rregult hipotekore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni The Right Deal+355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 84m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Reshit Çollaku
Construction Year 2008
Total Building Floors 8

Features

Mortgage East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

420,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

920,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Zonen E Ish Ekspozites, Shitet Ambient Biznesi Bashk... - 270m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek zona e ish Ekspozites shitet ambjent biznesi 270m² ne katin 0. Ambjenti eshte i investuar nga shitesi per bisnes kateringu dhe aktualisht eshte ne...

400€ / month

500€ / month

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qera Ambjent Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te 5-k...