Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile Me Hyrje Te Dedikuar !! - 177m2

Furnished
1,000€ / month

  • Rruga Vilat Gjermane
  • 152

Property Description

REFAK083494 - Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pritje qe te con ne pjesen tjeter te banimit ku ka nje hapesire te bollshme ndenje, ambient i madh gatimi dhe ngrenie i vecuar, tre dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka garderobe me vete dhe tualet te dedikuar, gjithashtu ka edhe nje tualet te madh te perbashket. Vila rrethohet me gjelberim dhe ka nje pishine ne ambjentet e jashtme. Ka garazhd te brendshem dhe te jashtem. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar per keto tipologji pronash pasi eshte e qete me ajer te paster dhe aksesohet lehtesisht. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat per shkak te afersise me Qendren, duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni The Right Deal+355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 177m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Vilat Gjermane
Construction Year 2007
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Garage Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Pets welcome Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate,oborr dhe vend parkimi i jashtem per...

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodru...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private me 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me...