Shitet Apartament 2+1 plot drite tek Restorant Durresi - 94m2

Furnished
95,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 1011
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK081552 - Near Durres restaurant, 2 + 1 apartment for sale in a new building with 2 elevators on the 6th floor of an 8-storey building. The apartment is organized in a small hallway that leads to the living and cooking space with exit to a large spacious balcony. In two bedrooms and a toilet with windows. The apartment faces south and west making it have abundant natural light throughout the day. Sold furnished. The area where it is located is quite good for living with many facilities near and urban lines. The apartment has regular mortgage documentation. For more information or a visit to the property contact us +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 94m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Restorant Durresi
Street Rruga Ferit Xhajko
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Toilet with Window Furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Prane Kompleksit Halili, Shitet Apartament 2+1 Ideal... - 101m2
Selvia - Rruga e Dibres

Prane Kompleksit Halili, shitet apartament 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen...

85,000€

86,000€

Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 +2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri, te vitit 2021. Apartamenti ndodhet ne katin...