Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande ! - 127m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Him Kolli
  • 195
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK081399 - Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje hapesire te madhe ndenje me ambient gatimi bashkangjitur dhe me dalje ne nje verande te madhe prej 27m², ne nje dhome gjumi matrimoniale me akses ne nje dhome te pershtatur si gaderobe dhe me vaske, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil te vecante oriental. Zona ku ndodhet eshte nga me te kerkuarat dhe ofron facilitete te shumta si kopshte, shkolla, markete etj. Apartamenti jepet per qira per kliente te huaj dhe eshte miqesor per kafshet shtepiake. Cmimi i reklamuar eshte neto. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 127m2
Status
Rented
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Myslym Shyri
Street Rruga Him Kolli
Construction Year 2007
Total Building Floors 8

Features

Veranda Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Tek Kompleksi Kontakt, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe apartamenti 102 m² dhe 123 m2 verande, ne katin e 5-te te...

E RE
450€ / month
Cmim i diskutueshem

500€ / month

Perballe Harry Fultz, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I In... - 106m2
Harry Fultz - Rruga Petro Marko

Perballe Harry Fultz, jepet me qIra apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor nde...

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Fiore Di Bosco, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Pe... - 94m2
Don Bosko - Don Bosco

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor! Apartamenti ka...