Ne fillim Te Myslym Shyrit, Shitet Ambient Komercial !! - 39m2

Furnished
195,000€

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 58

Property Description

REFAK08093 - Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 38.55m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti ka fasade te madhe xhami ballore. Eshte nje mundesi shume e mire per tu shfrytezuar per shume biznese te ndryshme nga lokale e dyqane po edhe zyra, famaci, klinike dentare etj. Zona ku ndodhen eshte nje zone qendrore, lehtesisht e aksesueshme dhe me levizje te konsiderueshme. Ky ambient eshte nje opsion shume I mire edhe per investitore ne prona pasi jepet lehtesisht me qera. Ambientet kane dokumentacion te rregult hipotekore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni The Right Deal +355674032997 !!

Property Details

Total Area 39m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Reshit Çollaku
Construction Year 2005
Total Building Floors 10

Features

Mortgage East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

900€ / month
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

At the Myslym Shyrit area, on Nikolla Lena Street, Ambient is for rent, on the first floor of a new building, with an area of 175 m2 for each type of...

2,000€ / month
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!!! - 185m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me...