Ne Kinostudio, Jepet Me Qira Godine Multifunksionale ! - 1317m2

Unfurnished
10,600€ / month

  • Rruga Aleksandër Moisiu
  • 35

Property Description

REFAJ697333 - Jepet Me Qira Godine Multifunksionale Ne Kinostudio! Godina ndodhet buze rruge dhe organizohet nga 4 kate+1 kate nentoke. Kati nentoke ka nje siperfaqe prej 224.3m2 , kati perdhe 259.1m2 , verande 15.9m2 + 6.1m2 shkalle , kati 1 235.3m2 , verande 45.5m2 , kati 2 235.3 , verande 45.5m2 , kati 3 231m2 , verande 19.5m2. Trualli ka nje siperfaqe prej 800m2 ku sherben per parkim. Godina mund te sherbej per lloje te ndryshme biznesi si, shkolle , klinike , hotel etj. Godina eshte nje mundesi e shkelqyer investimi per biznese te ndryshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 1317m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 4
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Aleksandër Moisiu
Construction Year --
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Parking Opportunity Toilet with Window View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...

73,000€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Ambient Biznesi Ne N... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Selaudin Zorba

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 shitet ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambient...

400€ / month
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, jepet me qira ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022....