Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! - 102m2

Furnished
1,200€ / month

  • Rruga Çerçiz Topulli
  • 34
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAJ697330 - Perball Shkolles Sami Frasheri Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje korridore , salloni dhe kuzhina me siperfaqe te bollshme , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete . Apartamenti eshte totalisht i investuar duke perfshire elektroshtepiake te reja, mobilimi , sisteme kondicionimi ne cdo dhome dhe sallon , tualetet etj. Ndodhet ne katin e 4 te nje ndertim te ri me ashensore. Apartamenti ka nje vendodhje te shkelqyer me akses te drejtperdrejte ne rruget kryesore te qendres te qytetit si dhe ofron facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te qete. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 102m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Çerçiz Topulli
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Elevator Balcony Invested Recently Furnished South Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
850€ / month
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,200€ / month
Te Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Apartament Me Hapesira... - 180m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Dibrës

In Qender Tek Rruga Dibres office apartment for rent. The environment is located on the third floor of a well-managed building with elevator, and with...