Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! - 55m2

Furnished
400€ / month

  • Rruga Aleksandri i Madh
  • 47
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAJ697275 - e Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni dhe kuzhina , nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 55m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Aleksandri i Madh
Construction Year 2013
Total Building Floors 10

Features

Elevator Balcony Furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
430€ / month
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashen...

350€ / month

400€ / month

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...