Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Siperfaqe Te Bollshme! - 400m2

Unfurnished
1,200€ / month

  • Rruga Shaban Bardhoshi
  • 20

Property Description

REFAJ697265 - Ne Kombinat Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Siperfaqe Te Bollshme! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 2 kateshe. Organizohet nga nje ambjent openspace , 1 zyre , 1 dhome zhveshje , 3 tualete dhe korridore me siperfaqe te bollshme i shfrytezueshem ne varesi te biznesit. Ambjenti ka 387m2 neto dhe me shume se 400m2 bruto. Ambjenti ka sherbyer me perpara si fasoneri. Ndertesa ka ashensore dhe hapesira parkimi. Ambjenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi per biznese te ndryshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 400m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 2
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Shaban Bardhoshi
Construction Year 1999
Total Building Floors 2

Features

Elevator Parking Opportunity Toilet with Window South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministr...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...