Te Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1! - 123m2

Partialy Furnished
500€ / month

  • Rruga Karl Gega
  • 88

Property Description

REFAJ697211 - Te Ish Stacioni Trenit Jepet Me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123m2 bruto dhe 109m2 neto , organizohet nga nje korridor shperndares , sallonin me siperfaqe te bollshme, kuzhina, 2 dhoma gjumi si dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i investuar dhe ka sistem kondicionimi ne cdo dhome dhe sallon. Orientimi eshte Jug-Lindje. Apartamenti mund te perdoret per banim ose per ambjent zyre. Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete te nevojshme per nje jetese sa me te mire. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 123m2
Status
Active
Property Type Apartment
Floor 3
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Karl Gega
Construction Year 2020
Total Building Floors 10

Features

Elevator More than one Balcony Partially Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

550€ / month
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! - 82m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Maliq Muço

Ne Qender Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! Papafingo organizohet nga nje sallon , kuzhina , dhoma e gjumit , 1 tualet me dritare dhe verand...

300€ / month
Cmim i diskutueshem

500€ / month

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

600€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Bulevardit Te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre... - 92m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Afer Bulevardit te Ri, ne Kompleksin "Avid", Jepet Me Qira Apartament 2+1 per Zyre por dhe per Banim, ne nje ndertim te ri !!! Ambienti ndodhet ne kat...