Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njesi Biznesi Me Hapesire Te Bollshme! - 205m2

Unfurnished
820,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 14

Property Description

REFAJ696996 - Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 205m2 bruto - 190m2 neto. Orientimi i ambjentit eshte Lindje- Perendim dhe ndodhet ne kat 0. Spring Residence eshte nje projekt multifunksional me 2 kate parkim nentokesor ne zemer te qytetit, me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar . Akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta dhe e rrethuar nga facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt. Prane residences ka shkolla, universitete , kopshte , supermarkete etj. Ambjenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi . Disponojme dhe njesi te tjera biznesi me siperfaqe dhe pjese te ndryshme te rezidences. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 .

Property Details

Total Area 205m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Vasil Shanto
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

210,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njes... - 52m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

- Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 52.5m2 bruto - 48.5m2 neto. Or...