Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njesi Biznesi!! - 52m2

Unfurnished
210,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 60

Property Description

REFAJ696995 - - Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 52.5m2 bruto - 48.5m2 neto. Orientimi i ambjentit eshte Lindje- Perendim. Spring Residence eshte nje projekt multifunksional me 2 kate parkim nentokesor ne zemer te qytetit, me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar . Akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta dhe e rrethuar nga facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt. Prane residences ka shkolla, universitete , kopshte , supermarkete etj. Ambjenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi . Disponojme dhe njesi te tjera biznesi me siperfaqe dhe pjese te ndryshme te rezidences. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 52m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Vasil Shanto
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

East Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

820,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njes... - 205m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 205m2 bruto - 190m2 neto. Orient...

220,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto Shitet Super Apart... - 110m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence ne Vasil Shanto shitet super apartament me pamje 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 bruto dhe 94m2 neto. Orientimi i...