Ne Vasil Shanto, Te Spring Residence, Shitet Super Apartament 2+1+2!! - 111m2

Unfurnished
222,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 106
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAJ696990 - Te Spring Residence ne Vasil Shanto shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111m2 bruto - 92m2 neto. Orientimi i apartamentit eshte lindje, perendim. Spring Residence eshte nje projekt multifunksional me 2 kate parkim nentokesor ne zemer te qytetit, me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar . Akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta dhe e rrethuar nga facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt. Prane residences ka shkolla, universitete , kopshte , supermarkete etj. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe banimi. Per me shume informacion na kontaktoni!

Property Details

Total Area 111m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Vasil Shanto
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
5 Maji - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji Pran Emeral Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sapo p...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...