Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 3+1+2 me Verande!! - 131m2

Unfurnished
336,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 31
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAJ696986 - Te Spring Residence ne Vasil Shanto shitet super apartament 3+1+2 me Verande!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 131m2 bruto - 112m2 neto dhe veranda me siperfaqe 74m2. Orientimi i apartamentit eshte jug, lindje. Spring Residence eshte nje projekt multifunksional ne zemer te qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar . Akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta dhe e rrethuar nga facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt. Prane residences ka shkolla, universitete , kopshte , supermarkete etj. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe banimi. Per me shume informacion na kontaktoni!

Property Details

Total Area 131m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 7
Zone Vasil Shanto
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Veranda Elevator South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

545,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Apar... - 370m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence ne Vasil Shanto shitet super apartament 3+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 175.5m2 bruto - 150m2 neto dhe 194m2 verande. Or...