Te Palladium Residence ,Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Siperfaqe Te Bollshme!! - 122m2

Unfurnished
207,800€

  • Liqeni Thatë
  • 115
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAJ696985 - Te Palladium Residence, Liqeni i Thate , shitet super apartament 3+1+2!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me nje siperfaqe bruto 122.24m2 dhe neto 91.94m2. Apartamenti organizohet ne- 1 ambjent ndenje+gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 korridor shperndares dhe 2 ballkone ku 1 prej tyre me siperfaqe te vogel dhe 1 me siperfaqe te madhe. Kompleksi Rezidencial pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit , ne kodrinat e Liqenit te Thate me pamje nga Liqeni Artificial dhe Liqeni i Thate. Ky kompleks perbehet nga blloku A dhe blloku B. Lehtesisht i aksesueshem nga unaza e re. Arkitektura e nderteses lejon qarkullimin e ajrit , drite natyrale dhe integrimin e mjedisit perreth me apartamentin. Ambjentet e perbashketa dhe relaksuese qe ofrojne mundesi socializimi gjate perditshmerise suaj. Recepsioni ne hyrje te nderteses do te jete ne dispozicion te banoreve per cdo informacion qe do te nevojitet. Barriera fizike per zhurmat, strukture antisizmike dhe infrastrukture e mireorganizuar. Per me shume informacion na kontaktoni!!

Property Details

Total Area 122m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Liqeni i Thate
Street Liqeni Thatë
Construction Year 2023
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Vila Gold - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Goldi, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodht ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...

310,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate Shitet Duplex 3+1+3 Me Pamje Nga Liq... - 150m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni i That Shitet Dupleks 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! Dupleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 bruto dhe 144m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 dhe t...

207,000€
Ne Kompleksin "Colonnade" Prane Zogut Te Zi, Shitet Apa... - 143m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Kompleksin "Colonnade", Prane Zogut Te Zi, Shitet Apartament 3+1+2, me siperfaqe bruto 142.5 m/2 dhe siperfaqe neto 117.7 m2. Ndodhet ne katin e 6-...