Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Verande Dhe Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 124m2

Furnished
1,100€ / month

  • Rruga Beniamin Kruta
  • 98
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAJ696939 - Jepet me qira super apartament 2+1 me verande i sapo investuar te Garden Residence Turdiu ne Laprake! Apartamenti organizohet nga nje korridore shperndares , salloni i bollshem dhe kuzhina. Apartamenti ka dy dhoma gjumi te cilat ashtu si dhe salloni kane akses me daljen ne verande. Apartamenti ka sistem kondicionimi ne te gjithe ambjentet dhe cdo elektroshtepiake te reja. Veranda e apartamentit ka nje pamje fantastike nga qyteti i Tiranes. Apartamenti disponon 125 m2. Ne cmime perfshihet edhe nje post parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni!

Property Details

Total Area 124m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 11
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Beniamin Kruta
Construction Year 2020
Total Building Floors 12

Features

Veranda Elevator South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
278,000€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1+2, Me Pl... - 126m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 banim te nje kompleksi te ri ne fa...

E RE
155,500€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 104m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, ndodhet ne...

1,200€ / month
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godi...