Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Verande Dhe Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 124m2

Furnished
1,100€ / month

  • Rruga Beniamin Kruta
  • 102
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAJ696939 - Jepet me qira super apartament 2+1 me verande i sapo investuar te Garden Residence Turdiu ne Laprake! Apartamenti organizohet nga nje korridore shperndares , salloni i bollshem dhe kuzhina. Apartamenti ka dy dhoma gjumi te cilat ashtu si dhe salloni kane akses me daljen ne verande. Apartamenti ka sistem kondicionimi ne te gjithe ambjentet dhe cdo elektroshtepiake te reja. Veranda e apartamentit ka nje pamje fantastike nga qyteti i Tiranes. Apartamenti disponon 125 m2. Ne cmime perfshihet edhe nje post parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni!

Property Details

Total Area 124m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 11
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Beniamin Kruta
Construction Year 2020
Total Building Floors 12

Features

Veranda Elevator South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Me Verand. Apartamenti Ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje siperf...

E RE
154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...

155,500€
Ne Don Bosko, Tek Twister Palace, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Palace, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim Te Ri Dhe Me Planimetri Perfekte!!!Apartamenti me siperfaqe bruto 91.47 m2 dhe sip...