Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Hapesira Te Bollshme Dhe Lokacion Perfekt!!! - 306m2

Unfurnished
9,200€ / month

  • Rruga Vaso Pasha
  • 62

Property Description

REFAJ696919 - Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Jepet me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-lindje. Ambjenti disponon 305.83 m² bruto dhe 257.18m² neto dhe eshte i pershtatshem per zyre ose klinike. Rainbow Center eshte nje nga objektet me luksoze ne zemer te Bllokut, e projektuar nga arkitekti me i njohur Stefano Boeri. Nje arkitekture unike dhe me cilesi te larte ndertimi dhe sigurie. Ndertesa eshte e dedikuar per njesi sherbimi dhe zyra. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 Reference: REFAJ696918

Property Details

Total Area 306m2
Status
Active
Property Type Apartment
Floor 4
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Vaso Pasha
Construction Year 2022
Total Building Floors 11

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,834,980€
Tek Rainbow Center, Shitet Super Ambjent Per Zyra Me Ha... - 306m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Shitet Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-lindje....

4,530€ / month
Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyr... - 151m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-...