Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!!! - 151m2

Unfurnished
4,530€ / month

  • Rruga Vaso Pasha
  • 78

Property Description

REFAJ696916 - Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-lindje. Ambjenti disponon 151 m² bruto dhe 102m² neto dhe eshte i pershtatshem per zyre ose klinike. Rainbow Center eshte nje nga objektet me luksoze ne zemer te Bllokut, e projektuar nga arkitekti me i njohur Stefano Boeri. Nje arkitekture unike dhe me cilesi te larte ndertimi dhe sigurie. Ndertesa eshte e dedikuar per njesi sherbimi dhe zyra. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 151m2
Status
Active
Property Type Apartment
Floor 4
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Vaso Pasha
Construction Year 2022
Total Building Floors 11

Features

Elevator South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

9,200€ / month
Tek Rainbow Center, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyr... - 306m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Jepet me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-...

1,834,980€
Tek Rainbow Center, Shitet Super Ambjent Per Zyra Me Ha... - 306m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne Zonen e Ish Bllokut, Tek Rainbow Center, Shitet Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 4 me orientim jug-lindje....