Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! - 76m2

Unfurnished
650€ / month

  • Taiwan Bridge
  • 149
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAJ696816 - Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 4. Apartamenti eshte 76m² neto. Mund te sherbeje per ambient zyrash pasi zona ku ndodhet ka te gjitha facilitetet e nevojshme dhe po ashtu shume afer qendres se Tiranes, eshte e favorshme si per biznes ashtu dhe per banim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 76m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Taiwan Bridge
Construction Year 1990
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Invested Recently Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

650€ / month

700€ / month

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 110m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Te Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit t...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perball Shkolles Sami Frasheri Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje ko...