Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe I Sapo Investuar!!! - 115m2

Furnished
1,400€ / month

  • Rruga Brigada e VIII
  • 107
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAJ696794 - Ne ish bllok jepet me qira super apartament 2+1 me super pamje i mobiluar dhe i sapoinvestuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te mireadministruar me ashensore. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me hapesira te bollshme me dalje ne verande ku ka nje pamje fantastike nga qyteti i Tiranes, gatimi i vecuar, 2 dhomat e gjumit ku njera prej tyre me ballkon, tualeti dhe lavanderia. Apartamenti ka nje lokacion perfekt ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti jepet me qira 1400 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 10
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Brigada e VIII
Construction Year 2008
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Veranda Elevator Balcony Invested Recently Storehouse Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

311,500€

323,000€

Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super... - 125m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, Ne Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim t...

850€ / month
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ash...