Ne Fresk, Shitet Vile Luksoze Individuale Me Pishine!!! - 1040m2

Furnished
1,500,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 160

Property Description

REFAJ696766 - Ne Linze, Shitet Vile Luksoze Individuale!!! Vila ka 3 kate banimi. Kati i pare i banimit organizohet nga nje living room me hapesira te bollshme, nje kuzhine dhe nje tualet modern me jacuzzi. Kati i dyte i banimit perbehet nga 3 dhoma gumi, nje biblioteke, nje tualet dhe shkalle te tjera te vecuara me ane te te cilave mundesohet aksesi ne oborr ose ne nje verande tjeter qetesie. Dy prej dhomave jane me ballkon me pamje nga kopshti dhe pishina. Gjithashtu vlen te permendet qe dhoma matrimoniale ka oxhak brenda. Edhe kati i trete organizohet ne dhoma gjumi. Vila eshte e arreduar ne menyre luksoze, me parket, investime elektrike dhe hidraulike moderne, mobilim luksoz me arkitekt dhe sisteme sigurie per te siguruar komoditet shume te larte jetese. I gjithe oborri eshte i mbjelle me lule, bar dhe me peme frutore. Ne te ndodhet dhe pishina e cila nuk ka vizibilitet dhe ruan privatesine dhe nje kend barbeque. Parkimi eshte i garantuar per rreth 4-5 automjete, vila ruhet me sistem alarmi & kamera, si dhe ofron te gjitha komoditetet dhe privatesine e nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 1040m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Muhamet Deliu
Construction Year 2015
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

419,000€
Cmim i diskutueshem

429,000€

Ne Fresk, Shitet Super Vile Me Investime Cilesore Dhe O... - 550m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ,ne Rrugen e Teleferikut shitet Vile tre kateshe me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sistem...