Tek Prestige Industrial Park, Shitet Super Njesi Biznesi Per Magazinim!!! - 1000m2

Unfurnished
993,000€

  • Rruga Picar
  • 74

Property Description

REFAJ696756 - Tek Prestige Industrial Park, Shitet Super Njesi Biznesi Per Magazinim!!! Prestige Industrial Park eshte parkun me i ri industrial dhe modern, me standartet dhe sigurine optimale me termo dhe hidroizolim per njesite e biznesit. Me vendndodhje strategjike ne zemer te biznesit, 2km nga dogana e Tiranes, mes aeroportit te Tiranes dhe portit te Durresit, Prestige Industrial Park sjell facilitetet me te pershtatshme per biznesin si: Hapesira moderne magazinimi, parkim i dedikuar per biznesin si dhe hapesira te gjelbra dhe sherbime si bar dhe restorante, monitorim 24 ore, etj. Siperfaqja totale e njesise eshte 993.47m² me cmimin 1000 Euro/m². Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 1000m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Picar
Construction Year 2023
Total Building Floors 1

Features

Invested Recently Parking Opportunity South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

5,700€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Kapan... - 2214m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Ura Gjoles

Ne Autostraden Tirane-Durres, Prane Ures Se Gjoles, Jepet Me Qira Super Kapanon Perfekt Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Kapanoni organizohet ne...