Ne Myslym Shyr, Shitet Vile 4-Kateshe Totalisht E Mobiluar Dhe Me Lokacionin Perfekt!!! - 105m2

Furnished
700,000€

  • Rruga Islam Alla
  • 159

Property Description

REFAB655390 - Ne Myslym Shyr ,Shitet Vile 4-Kateshe Totalisht E Mobiluar Dhe Me Lokacionin Perfekt!!!Vila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë,me sipërfaqe 105 m2 truall, dhe 480m2 siperfaqe totale te organizuara Kati 0 - Garazhd per 2 makina dhe tualet,kati 1 banim organizohet ne 2 dhoma ndenje, një me oxhak , kuzhinë dhe ngrenie te vecuar dhe tualet,kati 2 banim organozhet me 3 dhoma gjumi secila me ballkon, 2 tualete,KATI 3 dhomë ndenje me oxhak me hapesirë, verande me shatërvan dhe po ashtu nje tualet.Zona ne te cilen prona ndodhet eshte mjaft e preferuar per banim pasi ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode si edhe karakterizohet nga afersia me qendren edhe institucionet krysore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kantaktoni ne Agjensine Imobilare Real Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 105m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Islam Alla
Construction Year --
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda Garage More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Attic Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate,oborr dhe vend parkimi i jashtem per...