Te Kodra E Diellit,Shitet Vile Kater Kateshe Me Lokacion Perfekt!!! - 499m2

Furnished
800,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 133

Property Description

REFAB655181 - Ne zonen e Kodres Se Diellit, ne super pozicion prane Big Market, Shitet nje Vile 4 Kateshe. Vila shtrihet ne truall 330 m² me gjurme ndertimi 103 m², duke e bere siperfaqen e banimit ne total 499 m² pasi katet mbi te parin zgjerohen dhe vijne me nje hapesire prej 132 m2 ,te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne dy hapesira garzoniere secila me hyrje vecant aktualishte te dhena me qira, duke filluar me katet lart me shkalle te jashtme secili kat i organizuar si apartament 2+1 + 3 ballkone,me planimetri te njejta, te arreduar dhe po ashtu te dhena me qira.Perpara vila disponon dhe nje oborr qe sherben nje pjese per parkimin e makines si dhe nje pjese per lulishte,kend relaksi.Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore dhe eshte shume prane unazes.Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 499m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Rrapo Hekali
Construction Year 2004
Total Building Floors 4

Features

Mortgage More than one Balcony Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

699,000€

730,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Vile Fantastike... - 491m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkua...

799,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Farke, Shitet Vile 4 Kateshe Me Mbi 500 M2 Hapesire... - 520m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama

Ne Farke, ne super pozicion mbi kodrat e liqenit te farkes, shitet nje vile kater kateshe e rrethuar me 500 m² toke e sistemuar me gjelberim dhe pemet...