Tek Zogu I Zi, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! - 94m2

Unfurnished
141,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 128

Property Description

REFAB655131 - Te Zogu I Zi,Pas Kolegjit Universitar Logos,Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 10-katesh ndertim i vitit 2010. Ambienti eshte Open-Space me fasade xhami cka ju jep mundesine per reklamimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si : Market, Parukeri, Barber Shop, Qender Interneti, si dhe per zyra te ndryshme etj,aktualisht eshte e dhene me qira per studio printimi. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 94m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Parking Opportunity Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

63,000€
Tek Mine Peza, Prane Prokurorise, Shitet Njesi Biznesi... - 18m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Pine Peza, prane Prokurorise, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siper...

250€ / month
Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira... - 30m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qera I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godin...

2,000€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi... - 85m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt! Njesia ndodhet ne katin e pare te godines, ka nje siperfaqe bruto 85.2 m2...