Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! - 53m2

Furnished
67,000€

  • SH61
  • 234
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637481 - Prane Komisariatit Nr 4 Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese 1-katshe dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe e merr driten nga pjesa e dhomes se gjumit, si dhe tualeti qe eshte me dritare. Apartamenti ehte totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 53m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street SH61
Construction Year 1980
Total Building Floors 1

Features

Mortgage Parking Opportunity Toilet with Window Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
66,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Univers City, Shitet Apartament 1+1 Ne Faze Perfund... - 64m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje si...

E RE
77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt... - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 1+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfqe bruto 60 m2 , neto 52.3 m2 ndodhet ne katin e dyte...

68,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 81m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80.74 m2 dhe eshte...