Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshem!! - 90m2

Furnished
152,000€

  • Rruga e Ullishtes
  • 46
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637451 - Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshem!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te godines, me siperfaqe bruto 89.42 m2 dhe siperfaqe neto 77.42 m2. Apartamenti organizohet me korridorin qe strukturon ambientin e ndenjes me kend gatimi me vete, nje dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Kompleksi pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit, ne kodrinat e Liqenit te Thate. Arkitektura e nderteses lejon qarkullimin e ajrit , drite natyrale dhe integrimin e mjedisit perreth me apartamentin. Ambientet e perbashketa dhe relaksuese qe ofrojne mundesi socializimi gjate perditshmerise suaj. Recepsioni ne hyrje te nderteses do te jete ne dispozicion te banoreve per cdo informacion qe do te nevojitet. Barriera fizike per zhurmat, strukture antisizmike dhe infrastrukture e mireorganizuar. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997.

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga e Ullishtes
Construction Year 2024
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Elevator Balcony South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

145,000€
Cmim i diskutueshem
Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 72m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte Ideal Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri i paj...

184,500€

196,000€

Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

145,000€
Te Porto Lalzi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Per... - 64m2
Gjiri i Lalzit - Rruga Bregdeti

Te Porto Lalzi Shitet Apartament 1+1 Me Planimteri Perfekte!! . Apartamenti ndodhet ne njeren nga godinat ne katin e 3 teknik me siperfaqe totale 63.6...