Ne Kamez, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 100m2

Furnished
73,000€

  • Rruga Berisha
  • 190
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637385 - Ne Kamez Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka siperfaqe neto 73.5 meter, veranda 30 meter dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe veranda. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Berisha
Construction Year 2021
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

67,000€
Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobilu... - 53m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - SH61

Prane Komisariatit Nr 4 Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese 1-katshe dhe organizohet nga salloni ndenj...

75,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 89m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 88.51 m2 dhe esh...