Prane Bulevardit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! - 98m2

Unfurnished
103,000€

  • Unaza e Madhe
  • 260
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA637353 - Prane Bulevadit Te Ri Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 8-katesh te nje pallati ne ndertim e siper dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te brendshem me dritare, si dhe nje tualet tjeter. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat qe eshte duke u zhvilluar me ritme te shpejta kohet e fundit pasi ka nje pozicion shume te mire duke qene se kalon unaza e madhe dhe ndodhet prane bulevardit te ri. Pallati dallohet per punime mjaft cilesore. Për një vizitë në apartament kontaktoni me Agjencine Imobiliare THE Right Deal +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Unaza e Madhe
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Elevator Balcony Not furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Mehmet Gjevori

Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Me Shume Drite!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 9 kateshe, me ash...

109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...