Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! - 111m2

Unfurnished
245,000€

  • Kavaja Street
  • 103
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAA637351 - Te Kompleksi Delijorgji Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, tre dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te brendshem me dritare, nje dhome tjeter me dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter. Kompleksi eshte nje nga komplekset me elitare te Tiranes, shume i preferuar si per banim edhe per investim. Apartamenti eshte i sapo rinovuar, qe nga tualeti, parketi dyeret etj. Bashke me Apartamentin ofrohet mundesia per ndy poste parkimi dhe nje depo me cmim ekstra 45000 euro. Prona disponon dkomunetacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 111m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 9
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Kavaja Street
Construction Year 2008
Total Building Floors 12

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

239,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe hape...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID , Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndo...

252,000€
Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobilua... - 162m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kroit

Te Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 3+1+2 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor...