Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! - 90m2

Furnished
500€ / month

  • Selita e Vjetër
  • 26
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637326 - Te Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga korrdori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat egjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ofron nje pamje te lire te qytetit te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 90m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Selita e Vjetër
Construction Year 2012
Total Building Floors 6

Features

Elevator Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

750€ / month
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktuali...

500€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...